Akumulátor ProVolt APPV 18-60

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
Akumulátor GÜDE vhodný pro všechny položky řady 18V E³.
kromě položek:
58400|58401RM 18 sekačky na trávu
58430|58431Ventilátor plynového topení GH 18
58470|58471RM 36 sekačka na trávu
58472|58471RM 36 sekačka na trávu
58486|58487 Jednoruční sekačka ERM 18
58562|58563 Vysavač na mokré a suché vysávání NTST 18
58564|58565Zahradní čerpadlo GP 18
58566|58567 Čerpadlo do sudu RFP 18
58568|58569 Ponorné čerpadlo na čistou vodu KTP 18
58582 Vysavač na mokré/suché vysávání NTS 18
95484|95489 Bubnová sekačka GSPM 18
Vhodné nabíječky:
58561 Nabíječka LG 18-05 II
58548 Nabíječka LG 18-23
58547 Nabíječka LG 18-30
58549 Nabíječka LG 2-18-30
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Délka | 122 mm |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Kapacita akumulátoru | 6000 mAh |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Šířka | 80 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Výška | 54 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
