Digitální klešťový multimetr AC 400A RMS 4000

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
| Hmotnost | 0.4 kg |
| Frekvence | 10Hz/100Hz/1000Hz/10kHz/100kHz/1000kHz/10MHz |
| Intenzita stejnosměrného proudu | 60A/600A/1000A |
| Kapacita | 60,00nF/600,0nF/6,000uF/60,00uF/600,0uF/6,000mF/60,00mF |
| Maximávní výsledek zobrazení | 6000 |
| Odpor | 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ |
| Stejnosměrné napětí | 600mV/6V/60V/600V/1000V |
| Střídavé napětí | 600mV/6V/60V/600V/750V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
