Kombinované kladivo KH 32 E

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
Kompaktní vrtací kladivo GÜDE, určené pro montážní práce, renovace apod.
Vybavení - funkce
• antivibrační systém
• rukojeť s měkkou tlumicí vložkou
• odnimatelná a polohovatelná přídavná rukojeť
• kovový hloubkový doraz s rychlouzávěrem
• držák nářadí SDS plus
• plynulá regulace otáček
• zastavení otáčení pro sekací práce
• vrtání s příklepem, sekání, vrtání bez příklepu
• pryžový kabel 3m
Dodané příslušenství: vrták SDS plus Ø (8/10/12), plochý a špičatý sekáč 250 mm, přídavná rukojeť, kovový hloubkový doraz vrtáku, klíč, prachová krytka, kufr s kovovými přezkami
| Hmotnost | 8.39 kg |
| Délka sestaveného zařízení v mm | 383 |
| Jmenovité otáčky | 0 - 800 ot./min. |
| Jmenovitý příkon | 1.600 W |
| Max. vrtací průměr do betonu | 32 mm |
| Počet úderů | 0 - 4.100 úderů/min. |
| Přípojka | 230 V~50 Hz |
| Šířka sestaveného zařízení v mm | 109 |
| Výška sestaveného zařízení v mm | 260 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
