Lištová sekačka na trávu GBM 970-212 Pro

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
Lištová sekačka GÜDE, vyvinutá pro náročné použití v nerovném terénu, na loukách, v sadech nebo na úhorech. Díky mimořádně široké žací liště o šířce 970 mm zvládne i velké plochy. Řazení rychlostních stupňů (vpřed, vzad a neutrál) umožňuje se sekačkou snadno manévrovat i v úzkých nebo obtížných místech.
Hlavní výhody
• šířka sečení 970 mm
• palivová nádrž o objemu 3,6 l
• s řazením rychlostních stupňů pro jízdu vpřed, vzad a neutrál
• plynule nastavitelná výška sečení v rozsahu 30-80 mm
• výkonný motor o objemu 212 cm³ s výkonem 4,3 kW / 5,8 k
• pneumatiky s velkým vzorkem pro maximální přilnavost
• vodicí lišta tlumící vibrace
| Hmotnost | 88 kg |
| Délka | 1450 mm |
| Druh pohonu | Benzínový |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB (A) |
| Hmotnost | 88 kg |
| Maximální výška sečení | 80 mm |
| Minimální výška sečení | 30 mm |
| Objem nádrže | 3,6 l |
| Pojezdový systém | pojezd |
| Startování | Reverzní startovací systém |
| Šíře záběru | 97 cm |
| Šířka | 870 mm |
| Typ sekačky | lištová |
| Výkon motoru | 4300 W |
| Výška | 1050 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
