LN-1000 - Elektrický lanový naviják 6/12m 500/1000kg INDUSTRY 1600W

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
LN-1000 - Elektrický lanový naviják s délkou lana 6/12m, nosností 500/1000kg a jednofázovým motorem 230V se zesíleným motorem 1600W
Lanový naviják LN-1000 se používá ke zvedání břemen jejichž hmotnost nepřevyšuje jeho maximální nosnost. Výhodou je délka lana 12 metrů. Naviják je vybaven úchytkami pro zajištění na předem zvoleném místě. Pohon navijáku zajišťuje jednofázový motor s napájením 230V 50Hz.
Tento elektrický lanový naviják zaujme svým minimálním objemem, nízkou hmotností, snadnou instalací a spolehlivým použitím. LN-1000 najde využití v domácnostech a drobných provozech.
Hlavní výhody
- minimální kompaktní velikost
- zesílená převodovka
- motor o výkonu 1600W
- snadná instalace a použití
- délka lana 12m
- naviják je vybaven dojezdovou brzdou
- úchytky pro pro zavěšení v základní výbavě
- možnost použití pro svislý tah
Součásti dodávky lanového navijáku LN-1000
- úchytka lanového navijáku 2ks
- spojovací materiál úchytek
- hák s kladkou
| Hmotnost | 33.5 kg |
| Délka ovládacího kabelu | 1,5m |
| Napětí | 230V |
| Nosnost dvojitý závěs | 1000kg |
| Nosnost jednoduchý závěs | 500kg |
| Pevnost lana | 1870N/mm2 |
| Průměr lana | 6mm |
| Příkon | 1 600W |
| Rychlost zvedání dvojitý závěs | 4m/min. |
| Rychlost zvedání jednoduchý závěs | 8m/min. |
| Výška zdvihu dvojitý závěs | 6m |
| Výška zdvihu jednoduchý závěs | 12m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
