LND-12/600 - Elektrický lanový naviják s dálkovým ovládáním 6/12m 300/600kg 230V

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
LND-12/600 - Elektrický lanový naviják s délkou lana 6/12m, zatížením 300/600kg, dálkovým ovládáním a motorem na 230V
Elektrický lanový naviják LND-12/600 je zvedací lanové zařízení s délkou lana 12 metrů, které lze snadno manuálně používat pomocí dálkového ovládání a zvedat nebo spouštět břemena do hmotnosti 600 kg v rozsahu daném délkou lana.
Tento elektrický lanový naviják zaujme svým minimálním objemem, nízkou hmotností, snadnou instalací a spolehlivým použitím. Je vhodný pro použití v dílnách, výrobních prostorech, na farmách, na staveništích a skladech pro běžné manipulační operace. Je vhodný všude tam, kde je možné využít jeho vlastností.
Tento lanový naviják může být připevněn pomocí
- závěsů navijáku k profilu o velikosti 45 x 45 mm
- rychloupínacího kruhového závěsu o průměru 48 mm k trubkovému lešení
- rychloupínacího čtvercového závěsu k profilu o velikosti 45 x 45 mm
- elektrického pojezdu k nosníku 10-20A nebo k traverze o šířce 68-100 mm
- manuálního pojezdu k nosníku 10-20A nebo k traverze o šířce 68-100 mm
Hlavní výhody
- délka lana 12 metrů na jednoduchý a 6 metrů na dvojitý závěs
- zatížení 300kg na jednoduchý nebo 600kg na dvojitý závěs
- ovládání pomocí dálkového ovladače
- snadná údržba
- vysoká účinnost
Součásti dodávky elektrického lanového navijáku LND-12/600
- dálková ovladač
- úchytka lanového navijáku 2ks
- spojovací materiál úchytek
- hák s kladkou
- baterie nejsou součástí dodávky
| Hmotnost | 18 kg |
| Baterie do ovladače | 2 x AA |
| Napětí | 230V |
| Nosnost dvojitý závěs | 600kg |
| Nosnost jednoduchý závěs | 300kg |
| Pevnost lana | 1870N/mm2 |
| Průměr lana | 4,5mm |
| Příkon | 1050W |
| Rychlost zvedání dvojitý závěs | 4m/min. |
| Rychlost zvedání jednoduchý závěs | 8m/min. |
| Vnitřní rozměr závěsu pro upnutí | 46 x 46mm |
| Výška zdvihu dvojitý závěs | 6m |
| Výška zdvihu jednoduchý závěs | 12m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
