LNP-12/999D - Elektrický lanový naviják 6/12m 500/999kg s elektrickým pojezdem 999kg a dálkovým ovládáním

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
LNP-12/999D - Elektrický lanový naviják s délkou lana 6/12m, zatížením 500/999kg, elektrickým pojezdem, kabelovým a dálkovým ovládáním
Elektrický lanový naviják LNP-12/999D s pojezdem je zvedací lanové zařízení s délkou lana 12 metrů, které lze snadno manuálně používat pomocí kabelového ovladače nebo dálkového ovládání a přemisťovat břemena do hmotnosti 999 kg v rozsahu daném délkou lana a nosníku, po kterém se naviják pohybuje díky elektrickému pojezdu.
Je vhodný pro použití v dílných, výrobních prostorech, na farmách, na staveništích a skladech pro běžné manipulační operace. Je vhodný všude tam, kde je možné využít jeho zvedací a manipulační vlastnosti.
Tento lanový naviják může být připevněn jak k nosné konstrukci typu 10 - 20A tak i k traverze o šířce 68 - 100 mm.
Hlavní výhody
- délka lana 12 metrů na jednoduchý a 6 metrů na dvojitý závěs
- zatížení 500kg na jednoduchý nebo 999kg na dvojitý závěs
- vozík pro pohyb po traverze s elektrickým pojezdem
- ovládání pomocí kabelového nebo dálkového ovladače
- snadná údržba
- vysoká účinnost
Součásti dodávky elektrického lanového navijáku LNP-12/999D
- vozík pro pohyb po traverze s elektrickým pojezdem
- kabelový ovládač
- dálková ovladač
- baterie nejsou součástí balení
| Hmotnost | 53 kg |
| Baterie do ovladače | 2 x AA |
| Délka ovládacího kabelu | 1,5m |
| Napětí | 230V |
| Nosnost dvojitý závěs | 999kg |
| Nosnost jednoduchý závěs | 500kg |
| Pevnost lana | 1870N/mm2 |
| Pro typ ocelového nosníku | 10 - 20 A |
| Průměr lana | 6mm |
| Příkon | 1600W |
| Rychlost zvedání dvojitý závěs | 5m/min. |
| Rychlost zvedání jednoduchý závěs | 10m/min. |
| Šířka kolejnice | 68 - 100mm |
| Výška zdvihu dvojitý závěs | 6m |
| Výška zdvihu jednoduchý závěs | 12m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
