Nabíječka LG 20-15.2

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
| Výkonná nabíječka GÜDE vhodná pro naše 20V akumulátory. Nabíječka vhodná pro:
|
| Hmotnost | 0.28 kg |
| Délka | 105 mm |
| Frekvence | 50Hz |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Síťové napětí | 230 V |
| Šířka | 78 mm |
| Výstupní napětí | 20 V |
| Výstupní proud | 1,5 A |
| Výška | 170 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
