Pneumatický mazací lis 400barů 30l

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
| Hmotnost | 15.3 kg |
| Délka hadice | 5 m |
| Kompresní poměr: | 50:1 |
| Max. kapacita mazacího čerpadla | 850 g/min |
| Maximální tlak maziva | 30-40 MPa (300-400 barů) |
| Objem | 30 l |
| Průměr válce | 70 mm |
| Spotřeba vzduchu: | 250 l/min-6,2 baru |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
