RKA-3/250 - Akumulátorový řetězový kladkostroj 3m 250kg 18V

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
RKA-3/250 - Akumulátorový řetězový kladkostroj 3m 250kg 18V
Akumulátorový řetězový kladkostroj PROMA RKA-3/250 je zvedací řetězové zařízení s délkou řetězu 3 metry, které lze snadno manuálně používat pomocí kabelového ovladače a přemisťovat břemena do hmotnosti 250 kg v rozsahu daném délkou řetězu. Kladkostroj je dodávaný s kabelovým dálkovým ovládáním bez baterie a nabíječky.
Kladkostroj RKA-3/250 je určen pro zvedání všech typů břemen bez síťového napájení 230V. Provedení se závěsným hákem je vhodné pro zvedání v hmotnostně odpovídajícím závěsu.
ŘETĚZOVÝ KLADKOSTROJ JE DODÁVÁN BEZ BATERIE A NABÍJEČKY
Hlavní výhody
- Nosnost 250 kg
- Napájení díky 2,0Ah nebo 4,0Ah lithiová baterii bez nutnosti připojení k síti 230V
- Provoz s kabelovým ovladačem o délce 1,5 m
- Nízká hmotnost - lehká hliníková konstrukce
- Určeno pro používání a dlouhou pracovní dobu až 30 minut ( 2,0Ah baterie ) při plném nabití.
- Bezkartáčový bezúdržbový stejnosměrný motor o výkonu 320W
- Bezpečnostní prvky dle norem CE
Součástí dodávky aku řetězového kladkostroje RKA-3/250
- Kabelové ovládání
- Otočný hák o 360° s pojistkou
- Závěsný hák kladkostroje s pojistkou
| Hmotnost | 10 kg |
| Délka ovládacího kabelu | 1,5m |
| Napětí DC | 18V |
| Nosnost | 250kg |
| Příkon | 320W |
| Rozměr článku řetězu | 4 x 12mm |
| Rychlost zvedání | 3,5m/min. |
| Výška zdvihu | 3m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
