RKA-3/500D - Akumulátorový řetězový kladkostroj s dálkovým ovládáním 3m 500kg 36V

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
RKA-3/500D - Akumulátorový řetězový kladkostroj s dálkovým ovládáním 3m 500kg 36V
Akumulátorový řetězový kladkostroj PROMA RKA-3/500D je zvedací řetězové zařízení s délkou řetězu 3 metry, které lze snadno manuálně používat pomocí kabelového nebo dálkového ovladače a přemisťovat břemena do hmotnosti 500 kg v rozsahu daném délkou řetězu. Kladkostroj je dodávaný s kabelovým a dálkovým ovládáním bez baterie a nabíječky.
Kladkostroj RKA-3/500D je určen pro zvedání všech typů břemen bez síťového napájení 230V. Provedení se závěsným hákem je vhodné pro zvedání v hmotnostně odpovídajícím závěsu.
ŘETĚZOVÝ KLADKOSTROJ JE DODÁVÁN BEZ BATERIE A NABÍJEČKY
Hlavní výhody
- Nosnost 500 kg
- Napájení díky 4,0Ah nebo 5,0Ah lithiová baterii bez nutnosti připojení k síti 230V
- Provoz s kabelovým ovladačem o délce 1,5 m nebo dálkovým ovladačem
- Nízká hmotnost - lehká hliníková konstrukce
- Určeno pro používání a dlouhou pracovní dobu až 30 minut ( 4,0Ah baterie ) při plném nabití.
- Bezkartáčový bezúdržbový stejnosměrný motor o výkonu 850W
- Bezpečnostní prvky dle norem CE
Součástí dodávky aku řetězového kladkostroje RKA-3/500D
- Kabelové a dálkové ovládání
- Otočný hák o 360° s pojistkou
- Závěsný hák kladkostroje s pojistkou
| Hmotnost | 14 kg |
| Délka ovládacího kabelu | 1,5m |
| Napětí DC | 36V |
| Nosnost | 500kg |
| Příkon | 850W |
| Rozměr článku řetězu | 5 x 15mm |
| Rychlost zvedání | 4m/min. |
| Výška zdvihu | 3m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
