RKE-3/500D - Elektrický řetězový kladkostroj s dálkovým ovládáním 3m 500kg 230V

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
RKE-3/500D - Elektrický řetězový kladkostroj s dálkovým ovládáním 3m 500kg 230V
Elektrický řetězový kladkostroj PROMA RKE-3/500D je zvedací řetězové zařízení s délkou řetězu 3 metry, které lze snadno manuálně používat pomocí kabelového nebo dálkového ovladače a přemisťovat břemena do hmotnosti 500 kg v rozsahu daném délkou řetězu. Kladkostroj je dodávaný s kabelovým dálkovým ovládáním. Provedení se závěsným hákem je vhodné pro zvedání v hmotnostně odpovídajícím závěsu.
Hlavní výhody
- Nosnost 500 kg
- Napájení z elektrické sítě 230V
- Provoz s kabelovým ovladačem o délce 1,5 m nebo dálkovým ovladačem o dosahu až 50 m
- Nízká hmotnost - lehká hliníková konstrukce
- Určeno pro používání a dlouhou pracovní dobu
- Bezúdržbový střídavý motor o výkonu 850 W
- Bezpečnostní prvky dle norem CE
Součástí dodávky elektrického řetězového kladkostroje RKE-3/500D
- Kabelové ovládání
- Dálkové ovládání bez baterií 2AA
- Otočný hák o 360° s pojistkou
- Závěsný hák kladkostroje s pojistkou
| Hmotnost | 7 kg |
| Délka ovládacího kabelu | 6m |
| Napětí | 230V |
| Nosnost | 500kg |
| Příkon | 850W |
| Rozměr článku řetězu | 5 x 15mm |
| Rychlost zvedání | 4m/min. |
| Výška zdvihu | 3m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
