SADA Vrtací šroubovák s příklepem 66Nm a rázový utahovák 285Nm AKU 2x4Ah

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
| Hmotnost | 3.7 kg |
| Akumulátor | 2,0Ah |
| Kroutící moment - utahovací | 285 Nm |
| Max ⌀ vrtání dřevo/kov/zdivo | 38/13/10 mm |
| Max. počet úderů | 30000/min |
| Max. utahovací moment | 66 Nm |
| Napětí/typ akumulátoru | 20V Li-ion |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK | 13 mm - kovové |
| Stupně utahovacího momentu | 22 + vrtání + příklep |
| Upínání nástroje | 1/4" (6,35mm) šestihran |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
