SADA Vrtací šroubovák s příklepem 66Nm a úhlová bruska 115mm AKU 20V 2x4Ah

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Popis
| Hmotnost | 6.3 kg |
| Akumulátor | 4,0Ah |
| Max ⌀ vrtání dřevo/kov/zdivo | 38/13/10 mm |
| Max. počet úderů | 30000/min |
| Max. utahovací moment | 66 Nm |
| Napětí/typ akumulátoru | 20V Li-ion |
| Otáčky bez zatížení | 3000/6000/9000/min |
| Průměr kotouče | 115 mm |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK | 13 mm - kovové |
| Stupně utahovacího momentu | 22 + vrtání + příklep |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
