FERM DHM-1600 | toolscb - Váš obchod s nářadím

 
 
Registrace
 
 
 
 
 

Na úvod » AKČNÍ NABÍDKA » FERM DHM-1600

FERM DHM-1600

Číslo výrobku:
Ferm
Běžná cena:
8.990 Kč
Naše cena s DPH:
8.678,51 Kč
Naše cena bez DPH:
7.171,92 Kč
Ušetříte:
311,49 Kč (3 %)
Množství:
0
Termín dodání:
skladem
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Parametry Demoliční kladivo Ferm DHM-1600

Výkon (W): 1600
Otáčky (min): 1500
Počet úderů (min): 1500
Energie úderu (J): 50
Hmotnost (kg): 16

Popis zboží Demoliční kladivo Ferm DHM-1600

Demoliční kladivo je dodávano v kufru včetně příslušenství (součást ceny)

Technické parametry:

  • Příkon: 1600W/230V
  • Otáčky naprázdno: 1500/min.
  • Počet úderů: 1500/min.
  • Pracovní energie: 50J
  • Upínací šestihran: 30mm
  • Hmotnost: 16kg

Zvláštní příslušenství (není součást ceny):

  • sekáč plochý 410x30mm, kód HDA1006
  • sekáč špice dl.410mm, kód HDA1007

K dodání od 04/2011.

FERM je holandský výrobce ručního elektronářadí.
Dynamika, síla, promyšlené inovace výrobků a chuť neustále něco zlepšovat – to je charakteristika nejen značky FERM, ale i celé stejnojmenné společnosti.
Rozvoj společnosti FERM

Založení a vývoj společnosti FERM je klasickým příkladem toho, jak lze dosáhnout úspěchu za pomocí dobré myšlenky pro podnikání s dostatkem kuráže.

Společnost FERM byla založena roku 1965 a v roce 2005 měla již 145 zaměstnanců. Kromě centrály v holandském městě Zwolle a obchodních zástupců v několika dalších evropských zemích má FERM i rovnocennou pobočku se 45 zaměstnanci v Shanghai – FERM GLOBAL.

Každoročně míří kolem 2500 kontejnerů s hobby nářadím značky FERM do specializovaných obchodů, domácností i velkých obchodních center a supermarketů v Evropě, Austrálii, na Ukrajině a v několika dalších zemích. Ve snaze o neustálé zlepšování přijímá FERM stále nové a nové výzvy. O úspěších společnosti FERM vypovídají milióny spokojených zákazníků po celém světě, kteří se na nářadí této značky spoléhají při různých kutilských činnostech.


FERM GLOBAL
FERM byl jedním z prvních dovozců hobby nářadí, který prověřil možnosti výroby zboží v Číně - v zemi, která se řadí mezi nejrychleji se rozvíjející ekonomiky na světě.
Od roku 1992 má FERM v Číně svou vlastní společnost - FERM GLOBAL, která je rovnocennou pobočkou holandské centrály. Díky výborným vztahům s Čínou je FERM schopen garantovat velmi dobrou kvalitu nářadí za odpovídající cenu.


FERM POWERPREMIUM
Lithium-Iontová technologie (Li-Ion) použitá při výrobě akumulátorů přináší výrazné výhody uživatelům nové řady elektronářadí FERM POWERPREMIUM! Baterie jsou díky vysoké energetické hustotě velmi malé a lehké a to při současném vysokém nominálním napětí. Před prvním použitím je není třeba formátovat (opakovaně nabíjet a vybíjet) a nemají „paměťový efekt“. Dobíjet je lze kdykoliv bez ohledu na úroveň nabití, aniž by se tím baterie poškodila. Samovolné vybíjení je minimální, uchovají si až 80 % energie po roce nepoužívání. Životnost je 500-2000 nabíjecích cyklů. Uvnitř baterie je čip, který hlídá stav a průběh napájení.
Li-Ion baterie jsou bezúdržbové, avšak správným používáním a skladováním lze jejich životnost prodloužit! Optimální skladování je v chladu (ne v mrazu!) a při 40% nabití. Nenechávejte baterie úplně vybít a dlouhodobě je neskladujte ani plně nabité ani úplně vybité!

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz