Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

WORKX WU463 doprava zdarma | toolscb - Váš obchod s nářadím

 
 
Registrace
 
 
 
 
 

Na úvod » worx profesionál » WORKX WU463 doprava zdarma

WORKX WU463 doprava zdarma

Číslo výrobku:
worx
Běžná cena:
2.990 Kč
Naše cena s DPH:
2.580 Kč
Naše cena bez DPH:
2.132 Kč
Ušetříte:
411 Kč (14 %)
Množství:
0
Termín dodání:
skladem
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Robustní pila s elektronikou, čtyřmi stupni předkyvu a žehličkovým madlem. Ergonomická rukojeť Vývod na odsávání pilin Plynulá regulace kmitu Aretace spínače Hliníková deska Vodící paralelní pravítko Odfukovač pilin Technické parametry: Příkon: 650 W Počet zdvihů naprázdno: 500 - 3 000 1.min-1 Řez pod úhlem až: 45° Prořez ve dřevě: 100 mm Prořez v hliníku: 20 mm Prořez v oceli: 10 mm Prořez v barevných kovech: 20 mm Zdvih: 24 mm Hmotnost: 2,5 kg Význačné rysy: Regulace rychlosti Odsávání Předkyv 3 m kabel Součásti dodávky: Přenosný kufřík 1x inbus klíč 1x paralelní doraz 1x odsávací trubice Sortiment WORX Sortiment profesionálního nářadí obsahuje všechny standardně používané modely, a to v několika modifikacích. Úhlové a vibrační brusky WORX, akuvrtačky, klasické i příklepové elektrické vrtačky, vrtací kladiva, hoblík, pásová bruska, horní frézka – to vše v jedinečném italském designu, čistém zpracování a vybaveno nejmodernější technologií. Lahůdkou pro znalce je řada WORX REVOLVER - nářadí zkonstruované s pohyblivou rukojetí tak, aby v každém okamžiku kopírovalo přirozený pohyb lidského těla a ruky při práci a předešlo tak únavě. WORX uvádíme na trh se sloganem ČISTÁ PRÁCE. Právě to bude výsledkem realizace vašich nápadů s nářadím WORX. Řekneme vám proč: ERGONOMIE: plně vyhovující potřebám lidské ruky a pracovního pohodlí spolu s technologií použitou při konstrukci nářadí jsou vždy výhodou pro Vás – antivibrační rukojeti, prachotěsná ložiska a vypínače, rozmanité kapacity a výkony napájecích zdrojů či snadná výměna nástrojů bez použití klíče a mnoho dalších! ITALSKÝ DESIGN: Nářadí WORX nejen dobře funguje, ale také velmi dobře vypadá. Proto máme v Itálii špičkový tým tvůrců průmyslového designu, kteří nářadí dávají tvář. 3m CABLE: Napájecí kabel, mnohem delší než běžné kabely, vám umožní pracovat volněji. LR DIRECTION: U vrtaček přepnete směr otáčení snadno a rychle pomocí prakticky umístěné ovládací páčky. VARIABLE SPEED: WORX nabízí široký rozsah přednastavených rychlostí, abyste si vždy mohli vybrat tu správnou. TOOL-FREE BLADE CHANGE: Bezklíčová upínadla lze pohodlně ovládat jednou rukou. NOKEY CHUCK SYSTÉM: Výměna pilových listů a nožů se obejde bez jakýchkoli nástrojů a je tak záležitostí několika sekund. SERVICEABLE BRUSHES: Tato funkce umožňuje vyměňovat opotřebené uhlíky v motoru bez celkové demontáže. ALUMINUM GEAR BOX: Tlakově odlévaná hliníková převodovka zaručuje skvělou stabilitu vnitřních mechanizmů a lepší odvádění tepla, tedy i delší životnost nářadí. DUST SEALED ROCKER SWITCH: Při konstrukci je používán protiprachový kolébkový vypínač pro použití v prašném prostředí.

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz